SQP500JB-4R3 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SQP500JB-4R3
  • Описание
    YAGEO Corporation SQP500JB-4R3 Case: Axial Composition: Wirewound Features: - Height: 0.354" (9.00mm) Lead Style: Through Hole Package / Case: Axial Power (watts): 5W Resistance (ohms): 4.3 Resistance In Ohms: 4.30 Series: SQP Size / Dimension: 0.866" L x 0.374" W (22.00mm x 9.50mm) Temperature Coefficient: ?±300ppm/?°C Tolerance: ?±5% Other Names: 4.3W-5, 4E3 LRW-5W-B 5%, MO-5W-B-4.3, SQP500JB 4R3